LanguageWire Translation Provider (13.1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Message
it: Messaggio

en: User
it: Utente

en: Users
it: Utenti

en: No users available.
it: Nessun utente disponibile.

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Bundle ID
it: ID del bundle
