LanguageWire Translation Provider (13.1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Message
sk: Správa

en: User
sk: Používateľ

en: Users
sk: Používatelia

en: No users available.
sk: Žiadny používatelia.

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Translation Management
sk: Správa prekladov
