LanguageWire Translation Provider (13.2.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Message
ar: الرسالة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: User
ar: مستخدم

en: Users
ar: المستخدمين

en: No users available.
ar: لا مستخدمين.

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Bundle ID
ar: معرف الحزمة
