LanguageWire Translation Provider (13.2.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: User
be: Карыстальнік

en: Users
be: Карыстальнікі

en: - Select -
be: - Выбраць -
