LanguageWire Translation Provider (13.2.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Message
cs: Zpráva

en: - None -
cs: - Nic -

en: User
cs: Uživatel

en: Users
cs: Uživatelé

en: No users available.
cs: Žádní uživatelé.

en: Content settings
cs: Nastavení obsahu

en: - Select -
cs: - Vyberte -
