LanguageWire Translation Provider (13.2.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Message
fa: پیام

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: User
fa: کاربر

en: Users
fa: کاربران

en: No users available.
fa: هیچ کاربری موجود نیست.

en: - Select -
fa: - انتخاب -
