LanguageWire Translation Provider (13.2.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Message
fi: Viesti

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: User
fi: Käyttäjä

en: Users
fi: Käyttäjät

en: No users available.
fi: Yhtään käyttäjää ei ole saatavilla.

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Bundle ID
fi: Paketin ID
