LanguageWire Translation Provider (13.2.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Message
hr: Poruka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: User
hr: Korisnik

en: Users
hr: Korisnici

en: No users available.
hr: Nema korisnika.

en: - Select -
hr: - Odaberi -
