LanguageWire Translation Provider (13.2.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Message
id: Pesan

en: - None -
id: - Tiada -

en: User
id: Pengguna

en: Client ID
id: ID Klien

en: Users
id: Pengguna

en: No users available.
id: Tidak ada anggota.

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Bundle ID
id: ID Bundel
