LanguageWire Translation Provider (13.2.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: No users available.
kk: Қол жетімді пайдалынушылар жоқ
