LanguageWire Translation Provider (13.2.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
