LanguageWire Translation Provider (13.2.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: User
lt: Narys

en: Users
lt: Nariai

en: No users available.
lt: Nėra narių

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
