LanguageWire Translation Provider (13.2.0) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Message
ms: Mesej

en: - None -
ms: - Tiada -

en: User
ms: Pengguna

en: Users
ms: Pengguna-pengguna

en: No users available.
ms: Tiada pengguna.

en: - Select -
ms: - Pilih -
