LanguageWire Translation Provider (13.2.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Message
ps: پيغام

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: User
ps: غړی

en: Users
ps: غړي

en: - Select -
ps: - غوره -
