LanguageWire Translation Provider (13.2.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Message
pt: Mensagem

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: User
pt: Utilizador

en: Users
pt: Utilizadores

en: No users available.
pt: Não existem utilizadores disponíveis.

en: Content settings
pt: Definições do conteúdo.

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Bundle ID
pt: ID do pacote
