LanguageWire Translation Provider (13.2.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Message
ru: Сообщение

en: - None -
ru: - Не указано -

en: User
ru: Пользователь

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Users
ru: Пользователи

en: No users available.
ru: Нет пользователей.

en: Content settings
ru: Настройки содержимого

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Order Type
ru: Тип сортировки

en: Bundle ID
ru: ID связки

en: Document status
ru: Статус документа

en: Translation Management
ru: Управление переводами

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
