LanguageWire Translation Provider (13.2.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: User
sq: Përdoruesi

en: Users
sq: Përdorues

en: No users available.
sq: Asnjë përdorues në dispozicion.
