LanguageWire Translation Provider (13.2.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Message
sv: Meddelande

en: - None -
sv: - Ingen -

en: User
sv: Användare

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Users
sv: Användare

en: No users available.
sv: Inga användare tillgängliga.

en: Content settings
sv: Inställningar för innehåll

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Bundle ID
sv: Paket ID

en: No templates available.
sv: Inga mallar tillgängliga.
