LanguageWire Translation Provider (13.2.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Message
te: సందేశం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: User
te: వాడుకరి

en: Users
te: వాడుకరులు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
