LanguageWire Translation Provider (13.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Message
id: Mesej

en: User
id: Pengguna

en: Users
id: Pengguna-pengguna

en: No users available.
id: Tiada pengguna.

en: - Select -
id: - Pilih -
