Laposta Subscribe (1.0.0) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Weight
am: ክብደት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Custom
am: ብጁ
