Laposta Subscribe (1.0.0) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Log
ar: السجل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: Number
ar: رقم

en: Weight
ar: الوزن

en: Required
ar: ضروري

en: Field
ar: حقل

en: Preview
ar: معاينة

en: Help
ar: مساعدة

en: Text
ar: نص

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Custom
ar: مخصّص

en: Count
ar: العدد

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Message:
ar: الرسالة:

en: Not available
ar: غير متاح

en: Select
ar: إختيار

en: Form
ar: نموذج

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
