Laposta Subscribe (1.0.0) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Log
ast: Rexistru

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: Number
ast: Númberu

en: Weight
ast: Pesu

en: Required
ast: Requeríu

en: Field
ast: Campu

en: Preview
ast: Entever

en: Help
ast: Aida

en: Text
ast: Testu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Count
ast: Cuenta

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Message:
ast: Mensax:
