Laposta Subscribe (1.0.0) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Log
be: Журнал

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: Number
be: Нумар

en: Weight
be: Вага

en: Required
be: Абавязкова

en: Field
be: Поле

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Help
be: Дапамога

en: Text
be: Тэкст

en: Unknown
be: Невядомы

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Count
be: Колькасць

en: API Key
be: Ключ API

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Message:
be: Паведамленне:

en: Select List
be: абраць спіс

en: Select
be: Выбраць

en: Form
be: Форма

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Weight for @title
be: Вага для @title
