Laposta Subscribe (1.0.0) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Count
bo: གྲངས

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Message:
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
