Laposta Subscribe (1.0.0) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: Number
bs: Broj

en: Weight
bs: Težina

en: Required
bs: Obavezno

en: Field
bs: Polje

en: Preview
bs: Pregled

en: Help
bs: Pomoć

en: Text
bs: Tekst

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Members
bs: Članovi

en: Not available
bs: Nema podataka
