Laposta Subscribe (1.0.0) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Log
ca: Registre

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: Number
ca: Número

en: Weight
ca: Pes

en: Required
ca: Necessari

en: Field
ca: Camp

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Help
ca: Ajuda

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Count
ca: Quantitat

en: Members
ca: Membres

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Message:
ca: Missatge:

en: Select List
ca: Llista de selecció

en: Not available
ca: No disponible

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Form
ca: Formulari

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Web services
ca: Serveis web

en: Troubleshooting
ca: Resolució de problemes

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
