Laposta Subscribe (1.0.0) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Date
cy: Dyddiad

en: Number
cy: Rhif

en: Weight
cy: Pwysau

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Field
cy: Maes

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Help
cy: Cymorth

en: Text
cy: Testun

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Custom
cy: Addasu

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP

en: Message:
cy: Neges:

en: Select List
cy: Dewis rhestr

en: Select
cy: Dewis
