Laposta Subscribe (1.0.0) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Title
da: Titel

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Date
da: Dato

en: Number
da: Antal

en: Weight
da: Vægt

en: Required
da: Obligatorisk

en: Field
da: Felt

en: Preview
da: Gennemse

en: Help
da: Hjælp

en: Text
da: Tekst

en: Unknown
da: Ukendt

en: Email
da: E-mail

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: Created
da: Oprettet

en: Active
da: Aktiv

en: Custom
da: Tilpasset

en: Count
da: Antal

en: API Key
da: API-nøgle

en: Data Type
da: Datatype

en: Members
da: Medlemmer

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Message:
da: Besked:

en: Select List
da: Valgliste

en: Not available
da: Ikke tilgængelig

en: Select
da: Vælg

en: Form
da: Formular

en: Field Name
da: Feltnavn

en: Web services
da: Web-services

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
