Laposta Subscribe (1.0.0) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Log
eo: Loglibro

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: Weight
eo: Pezo

en: Required
eo: Bezonata

en: Field
eo: Kampo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Help
eo: Helpo

en: Text
eo: Teksto

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Custom
eo: Propra

en: Count
eo: Kalkulo

en: Message:
eo: Mesaĝo:
