Laposta Subscribe (1.0.0) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Log
et: Logi

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: Weight
et: Kaal

en: Required
et: Kohustuslik

en: Field
et: Väli

en: Preview
et: Eelvaade

en: Help
et: Abi

en: Text
et: Tekst

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Custom
et: Kohandatud

en: Count
et: Arv

en: Members
et: Liikmed

en: Message:
et: Sisu:

en: Not available
et: Mittesaadaval

en: Select
et: Vali

en: Form
et: Vorm

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Weight for @title
et: @title kaal
