Laposta Subscribe (1.0.0) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Log
eu: Log-a

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Date
eu: Data

en: Number
eu: Zenbakia

en: Weight
eu: Pisua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Field
eu: Eremua

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Help
eu: Laguntza

en: Text
eu: Testua

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Email
eu: Eposta

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Count
eu: Zenbatu

en: Members
eu: Kideak

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Message:
eu: Mezua:

en: Select List
eu: Aukeratu zerrenda

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: Form
eu: Formularioa

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
