Laposta Subscribe (1.0.0) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Log
fi: Loki

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Number
fi: Numero

en: Weight
fi: Paino

en: Required
fi: Pakollinen

en: Field
fi: Kenttä

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Help
fi: Ohje

en: Text
fi: Teksti

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Custom
fi: Oma

en: Count
fi: Laskuri

en: Members
fi: Jäsenet

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Message:
fi: Viesti:

en: Not available
fi: Ei tarjolla

en: Select
fi: Valitse

en: Form
fi: Kaavake

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Troubleshooting
fi: Ongelmanratkaisu

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
