Laposta Subscribe (1.0.0) - en to fr translation catalogue (36 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Log
fr: Journal

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Number
fr: Nombre

en: Weight
fr: Poids

en: Required
fr: Requis

en: Field
fr: Champ

en: Preview
fr: Aperçu

en: Help
fr: Aide

en: Text
fr: Texte

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Email
fr: Courriel

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: Created
fr: Créé

en: Active
fr: Actif

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Count
fr: Décompte

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Data Type
fr: Type de données

en: Members
fr: Membres

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: Message:
fr: Message :

en: Select List
fr: Liste Déroulante

en: Not available
fr: Non disponible

en: Select
fr: Sélectionner

en: Form
fr: Formulaire

en: Field Name
fr: Nom du champ

en: Unsubscribed
fr: Désinscrit

en: Web services
fr: Services Web

en: Troubleshooting
fr: Dépannage

en: Checkbox
fr: Case à cocher

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title
