Laposta Subscribe (1.0.0) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Log
he: יומן פעילות

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: Number
he: מספר

en: Weight
he: משקל

en: Required
he: נדרש

en: Field
he: שדה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Help
he: עזרה

en: Text
he: טקסט

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Custom
he: מותאם

en: Count
he: כמות

en: Members
he: חברים

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Message:
he: הודעה:

en: Select List
he: בחר רשימה

en: Not available
he: לא זמין

en: Select
he: בחר

en: Form
he: טופס

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
