Laposta Subscribe (1.0.0) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagsetning

en: Number
is: Númer

en: Weight
is: Vægi

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Field
is: Svæði

en: Preview
is: Forskoða

en: Help
is: Hjálp

en: Text
is: Texti

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Email
is: Netfang

en: Email Address
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: API Key
is: API Lykill

en: Members
is: Meðlimir

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Message:
is: Skilaboð:
