Laposta Subscribe (1.0.0) - en to ja translation catalogue (36 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Log
ja: ログ

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Date
ja: 日付

en: Number
ja: 数値

en: Weight
ja: ウェイト

en: Required
ja: 必須

en: Field
ja: フィールド

en: Preview
ja: プレビュー

en: Help
ja: ヘルプ

en: Text
ja: テキスト

en: Unknown
ja: 不明

en: Email
ja: メール

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Created
ja: 作成

en: Active
ja: アクティブ

en: Custom
ja: カスタム

en: Count
ja: カウント

en: Data Type
ja: データ タイプ

en: Members
ja: メンバー

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: Message:
ja: メッセージ:

en: Select List
ja: 選択リスト

en: Not available
ja: 利用不可

en: Select
ja: 選択

en: Form
ja: フォーム

en: Field Name
ja: フィールド名

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Field Order
ja: フィールドの順序

en: Troubleshooting
ja: トラブルシューティング

en: Checkbox
ja: チェックボックス

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
