Laposta Subscribe (1.0.0) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: Number
jv: Angka

en: Weight
jv: Urutan

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Help
jv: Pitulungan

en: Text
jv: Teks

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Custom
jv: Kostum

en: Count
jv: Jumlah

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Web services
jv: Layanan web

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
