Laposta Subscribe (1.0.0) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Number
km: លេខ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Required
km: ទាមទារ

en: Field
km: វាល

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Help
km: ជំនួយ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Count
km: រាប់

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Message:
km: សារ ៖

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
