Laposta Subscribe (1.0.0) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Number
ku: ژمارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Required
ku: پێویستە

en: Field
ku: خانە

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Help
ku: یارمەتی

en: Text
ku: دەق

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Count
ku: ژمارە

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Message:
ku: پەیام:

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
