Laposta Subscribe (1.0.0) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Log
lt: Įrašas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Number
lt: Skaičius

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: Field
lt: Laukelis

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Help
lt: Pagalba

en: Text
lt: Tekstas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Custom
lt: Savitas

en: Count
lt: Skaičius

en: API Key
lt: API raktas

en: Members
lt: Nariai

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Message:
lt: Žinutė:

en: Select List
lt: Pasirinkite Sąrašą

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Form
lt: Forma

en: List ID
lt: Sąrašo ID

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Weight for @title
lt: @title svoris
