Laposta Subscribe (1.0.0) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Date
mr: दिनांक

en: Number
mr: अंक

en: Weight
mr: मुल्य

en: Required
mr: आवश्यक

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Help
mr: मदत

en: Text
mr: अक्षर

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Message:
mr: संदेश:
