Laposta Subscribe (1.0.0) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Help
ne: सहयोग

en: Text
ne: अक्षर

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Message:
ne: संदेश
