Laposta Subscribe (1.0.0) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Date
nl: Datum

en: Number
nl: Getal

en: Weight
nl: Gewicht

en: Required
nl: Verplicht

en: Field
nl: Veld

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Text
nl: Tekst

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Active
nl: Actief

en: Custom
nl: Aangepast

en: Count
nl: Aantal

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Data Type
nl: Gegevenssoort

en: Members
nl: Leden

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Message:
nl: Bericht:

en: Select List
nl: Selectielijst

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Select
nl: Selecteren

en: Form
nl: Formulier

en: List ID
nl: Lijst-ID

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Unsubscribed
nl: Afgemeld

en: Web services
nl: Webservices

en: Troubleshooting
nl: Problemen oplossen

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Please provide a valid email address.
nl: Geef een geldig e-mailadres op.

en: Copied!
nl: Gekopieerd!
