Laposta Subscribe (1.0.0) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Log
oc: Jornal

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Date
oc: Data

en: Number
oc: Nombre

en: Weight
oc: Pes

en: Required
oc: Requesit

en: Field
oc: Camp

en: Preview
oc: Apercebut

en: Help
oc: Ajuda

en: Text
oc: Tèxte

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Active
oc: Actiu

en: Custom
oc: Personalizat

en: Count
oc: Descompte

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Message:
oc: Messatge  :

en: Not available
oc: Pas disponible

en: Select
oc: Seleccionar

en: Form
oc: Formulari

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
