Laposta Subscribe (1.0.0) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ
