Laposta Subscribe (1.0.0) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: Number
os: Нымæц

en: Weight
os: Уæз

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Field
os: Быдыр

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
