Laposta Subscribe (1.0.0) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: Weight
ps: وزن

en: Required
ps: غوښتى

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Text
ps: متن

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Active
ps: فعال

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Count
ps: شمیر

en: Select
ps: غوره
