Laposta Subscribe (1.0.0) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Log
ro: Jurnal

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Date
ro: Data

en: Number
ro: Număr

en: Weight
ro: Greutate

en: Required
ro: Necesar

en: Field
ro: Câmp

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Help
ro: Ajutor

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: Custom
ro: Personalizat

en: Count
ro: Contor

en: API Key
ro: Cheie API

en: Data Type
ro: Tipul datelor

en: Members
ro: Membri

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Message:
ro: Mesaj:

en: Select List
ro: Listă de selecţie

en: Not available
ro: Nu e disponibil

en: Select
ro: Alege

en: Form
ro: Formular

en: Web services
ro: Servicii web

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
