Laposta Subscribe (1.0.0) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Log
ru: Журнал

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Date
ru: Дата

en: Number
ru: Число

en: Weight
ru: Вес

en: Required
ru: Обязательно

en: Field
ru: Поле

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Help
ru: Справка

en: Text
ru: Текст

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Created
ru: Создано

en: Active
ru: Активно

en: Custom
ru: Собственная

en: Count
ru: Количество

en: API Key
ru: Ключ API

en: Data Type
ru: Тип данных

en: Members
ru: Участники

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Message:
ru: Сообщение:

en: Select List
ru: Выбор списка

en: Not available
ru: Недоступно

en: Select
ru: Выбрать

en: Form
ru: Форма

en: List ID
ru: Номер списка

en: Field Name
ru: Название поля

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Troubleshooting
ru: Поиск неисправностей

en: Checkbox
ru: Флажок

en: Weight for @title
ru: Вес @title
